foto

Gabinet Biogenica Klinika Piękna - profesjonalne zabiegi medycyny estetycznej

Gabinet Biogenica Klinika Piękna to istniejący od 2009 roku gabinet medycyny jak też dermatologii estetycznej a także chirurgii plastycznej, ulokowany w Plewiskach obok Poznania. W gabinecie lekarskim Biogenica odnajdziemy ultranowoczesną propozycję usług z gamy medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej, regeneracyjnej.

Zobacz więcej ...

foto

Czy warto usuwać znamiona?

Firma Biogenica to gabinety medycyny i dermatologii regeneracyjnej. Klinika to miejsce innowacyjne, które łączy w sobie ofertę specjalisty medycyny estetycznej, przeciwstarzeniowej i laseroteriapii. Standardowe zabiegi przeprowadzane w gabinetach to zabiegi z wypełniania ust Klinika Piękna wyspecjalizowała się także w zabiegach wykorzystujących CO2, posiada sprawdzone urządzenia niezbędne do ich odpowiedniego wykonywania. Z wykorzystaniem lasera przeprowadza się.

Zobacz więcej ...

foto

Doświadczenie i ogromnawiedza w Fizjoterapii

Delegatem marki Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim stażem. W 2014 roku postanowił zapoczątkować kształcenie w Osteopathie Schule Deutschland, obecnie Akademia Osteopatii należąca do Osteopathic European Academic Network – organizacji łączącej wybitne instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Przez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki wykonał ponad 20 trzydniowych szkoleń z medycyny osteopatycznej. Zdobył kwalifikacje a także oględne odniesienie się umożliwiające.

Zobacz więcej ...